FARMASİ İLE NE KADAR ZAMANDA ÇOK KAZANIRIM ?

Farmasi kurulduğu ilk andan itibaren, üyelerine güzel bir gelecek vadeden, köklü bir firmadır. Çalışan her bir üyenin kazancı kendisinin ve ekibinin performansına bağlı olarak değiştiği için kazanç konusunda net bir dönüt vermek uygun olmayacaktır. Ancak Türkiye standartlarını göz önüne aldığımızda çalışma saatlerini kendiniz belirleyeceğiniz, gün içerisindeki bir kaç saatlik tam performans ile emek sarfetmek sizleri ülke standartları üzerine çıkaracaktır emin olun.

Sadece ürün tavsiye ederek gerçekleştireceğiniz satış ve primlerden gelir elde edebileceğiniz gibi esas zirveyi hedefleyip, ekip ruhu ile hareket ederek oldukça güzel kazançlar ile karşılaşabilirsiniz. Ürün satışı olarak düşünüldüğünde belki bir nebze zorlanacağınızı hissediyor olabilirsiniz. Ancak Arkadaşlarınızla Eğlenerek Kazanın dediğimizde ve keyifle para kazanırken insanlara sağlık dağıtacağınızı düşlediğinizde taşlar çok daha kolay yerine oturacaktır.

Farmasi ile çok kazanma konusunda belirli bir zaman aralığı veremememizin sebebi, az öncede belirttiğimiz gibi bu konunun tamami ile üyenin performansına bağlı olarak değişmesidir. Ancak günlük birkaç saatini Farmasi ile ilişkilendiren her bir üye sadece birkaç aylık sürede ciddi bir gelir elde etmeye başlayacaktır. Hayatta bazen emeklerinizin karşılığını alamazsınız ya hani; uğraşır, didinir ancak hak ettikleriniz konusunda hayal kırıklığına uğradığınızı düşündüğünüz anlar olur. İşte bu düşüncelerinizin değişeceği nokta Farmasinin muhteşem prim ve kazanç sisteminden geçmektedir. Gelin, sizlerinde bu sistemi keşfetmenize destek olalım; eğlenirken, kazandıralım.

 

Leave a comment