Farmasi: Sayın  Dr. Cevdet Tuna ile hayatımıza girmiş olan sihirli bir dokunuştur adeta. Tesadüf eseri denk gelmiş  ve kullanmaya başlamış kişilerin müdavimi olduğu bir çok ürün sadece. ülkemizde okyanuslar ötesinde bile binlerce kişiye sağlık ve kazanç dağıtmaktadır. Farmasi ile Zengin Olma mümkünmü ve nasıl gelin beraberce okuyalım.

Farmasi’nin Bizlere Sunduğu Güven

Günlük hayatınız içerisinde ihtiyaç duyduğunuz bir çok üründe bulunan kimyasal kanserojen maddeler sizler farkına bile varmadan hayatınızı alt üst etmek için zaman kollamaktadırlar. Maalesef ki içinde bulunduğumuz çağ dolayısı ile bir çok ürün bu tarz sıkıntılı içeriklere sahiptir. İşte bu  noktalarda kendi sağlığınızın denetmeni yine kendiniz olmalısınız.

Farmasi ürünleri üretimi tamamlandıktan sonra Sağlık bakanlığı onayına sunulur ve gerek üretim öncesinde, gerekse üretim sonrasında gerekli olan tüm belge ve onaylar alınır. Bu  noktada Farmasi ürünlerinin Sağlık Bakanlığı onaylı olduğunu gururla söyleyebiliriz. Ürün içeriklerinde özellikle paraben konusunda hassas davranılmıştır. Hiçbir üründe kesinlikle paraben içeriğine yer verilmemiştir. Bunun yanı sıra ürünlerimiz  kesinlikle Triclosan da içermemektedir. İçeriğinde Etil alkol barındırmadığından herhangi bir alerji riski ile de karşılaşmanız olası değildir. Tamamen doğal bir içeriğe sahip olan Farmasi ürünlerinde, yapay nemlendirici katkısına kesinlikle rastlanılmamaktadır. Hayvansal madde içermeyen  ürünler üzerinde piyasaya sunulmadan önce nikel testleri yapılmaktadır. Özellikle piyasalarda bulunan rujlarda kullanılan nikel insan sağlığı açısından oldukça riskli bir maddedir.

Sadece insan sağlığına değil diğer canlıların haklarına saygılı olan Farmasi ürünlerinin hiçbirinde hayvanlar üzerinde yapılan deneylere izin vermemektedir. Farmasi  laboratuarlarında üretilen ürünler , dermatolojik test aşamalarından da geçmektedir.

Farmasi ile Zengin Olma

Sadece sağlığınızı değil aynı zamanda cebinizde düşünen marka , Farmasi ile Zengin Olma yolunda siz değerli üyeleri desteklemektedir. Farmasi, bu kapsamda kullanıcılarına hem ekonomik olarak hem sağlık olarak üstelik birde konforlu alışveriş noktasında üstün hizmet  performansı sunmaktadır. Hayatınız her şekilde akıp gider ve siz buna engel olmazken bu süreçte yapabileceğiniz en önemli detay hayatınızın yönünü değiştirmektir. Sizlerde bir an önce hayatınızın yönünü zirveye doğru çevirmek isterseniz eğer , sitemiz üzerinden iletişime geçerek bir an önce kendinize ve çevrenize bir iyilik yapabilirsiniz.

Leave a comment