FARMASİ KAZANÇ SİSTEMİ

Farmasi’de Kim Ne Kadar Kazanır sorusunu gelin biraz irdeleyim. Böylece sizde Farmasi ile neler elde edebileceğinizin farkına varın. Farmasi’de biraz emek ile oldukça güzel kazançlar elde etmeniz mümkündür. Farmaside kariyer yapmak için gerekli şartlar vardır. Bu şartların sağlanması ile birlikte, nasıl hızlı bir şekilde ilerlediğinizi siz bile anlamayacaksınız. Bu kapsamda en önemli kural aktiflik şartıdır. Yani buradan çıkarılacak en net sonuç; Farmasi kapsamındaki her üyenin her ay aktif bir şekilde sipariş vermesi gerekmektedir. Buradan her ay sipariş verilme zorunluluğu varmış gibi düşünülebilmektedir. Ancak bu şart sadece Farmaside kariyer yapmak için gerekli bir detaydır.

Farmasi’de Kim Ne Kadar Kazanır

Bu aktiflik şartının sağlanabilmesi içinde her ay minimum 150 tl lik sipariş geçilmesi gerekmektedir. Bu kurallar çerçevesinde her ay düzenli olarak altımızda ciro oluşumu gerçekleşmiş olur ve büyümenin adımlarını atarız. Zaten gerekli özeni gösterdiğiniz takdirde aldığınız primler sayesinde bu 150 tl lik siparişler ödenmiş hatta ve hatta üzerine kazanç elde etmiş bile olabilirsiniz. İlk etapta karmaşık gelse bile buradan çıkarılacak tek sonuç her bir alt üyenizin her ay aktif kalması ve bu şart ile oluşturulmuş 10 kişilik bir ekibe sahip olmanız gerektiğidir. Bu kadar açıklama sonucunda eminiz ki, Farmasi’de kim ne kadar kazanır sorusu aklınıza geliyordur.

Farmasi ile birlikte yola çıktığınızda hedefiniz Zümrüt Müdür olmaktır ve bu yönerge de, prim sisteminiz daima bir alt üyenizin grup TL puanına göre hesaplanmaktadır. Kısacası Farmasi’de kariyer yapmak ve Zümrüt Müdürlüğe yükselebilmek için aktif çalışan 10 alt üyeye ihtiyacınız olacaktır. Aylık olarak her bir alt üyenizden %6 prim alacaksınız ve aylık min 67 tl  lik kazanç elde edebileceksiniz. Bakın aylık sipariş şartınızın yarısını kazanmış oldunuz bile. Bu performans ile alt üyelerinizin de aktif 10’ar adet üye eklemesi ile birlikte esas kazanç ve kariyer sistemine geçiş yapmış olacaksınız bile. Alt üyelerinizinde kendilerine ait 10 adet aktif üyesi olduğunda aylık net geliriniz 1.320 Tl olacaktır.

Sizin bu kapsamda yapacaklarınız bu kadardır. Çünkü bu noktadan sonra işler kendiliğinden gelişecek ve siz sadece işin kazanç kısmı ile ilgileneceksinizdir. Bir sonraki aşamada kazancınız 5.000 TL’ye yükselecektir. Alt üyelerinize bağlı üyelerin daha da artması ve size bağlı alt üyelerinizin 2 tanesinin müdür olması ile birlikte aylık çok daha fazla prim alacaksınız ve Farmasi ile çıktığınız kariyer yolunda rotanızı daima en yükseğe kıracaksınız. Başarının ve lezzetin keyfine vararak kendi ayaklarınızın üzerinde durmanın tadını çıkaracaksınız. Farmasi’de Kim Ne Kadar Kazanır konusunda dilerim yeteri kadar bilgiye ulaştınız . Eğer halen sorularınız vs. varsa aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bize ulaşınız.

İsminiz?
E-Postanız
Telefonunuz?
Hangisi İle İlgileniyorsunuz?
İlinizi Seçiniz

 

Leave a comment